az-ubytovani.info *** Penzion Pomnenka ubytovanie Lipova-lazne

*** Penzion Pomnenka ubytovanie Lipova-lazne

Penzion Lipova-lazne Pomnenka Ubytovanie Jeseníky Lipová Lázně : Penzion Pomněnka sa nachádza v malebnom údolí horskej oblasti na rozhraní Hrubého Jeseníka a Rychlebských hôr, v kúpeľnej obci Lipová lázně s možnosťou turistiky, cykloturistiky v letnej sezóne a lyžiarskeho vyžitia v zime. Penzion Pomněnka ponúka ubytovanie v apartmánoch pre príjemnú rodinnú dovolenku, stretnutia s priateľmi aj celoročnú rekreáciu.

Penzion Pomněnka Lipová-lázně ubytovanie :
Kapacita penziónu je 22 lôžok s možnosťou 3 prísteliek. K ubytovaniu tu slúži 1 päťpostelová izba a 1 štvorpostelová izba, ktoré majú spoločné príslušenstvo WC, sprchovací kút, spoločná kuchynka. Ďalej 1 štvorpostelová a 1 trojpostelová izba s balkónom, s vlastným WC a sprchovacím kútom. 2 trojpostelové izby s vlastným WC, sprchovacím kútom. Každá izba má TV.

Pomněnka Penion Lipová-lázně stravovanie :
V penzióne je 2x plne vybavená kuchynka, kde si môžete pripraviť sami niečo k jedlu, alebo si môžete zájsť na teplé jedlo do niektorej z blízkych reštaurácií.

Lipová - lázně penzión ubytovanie Pomnenka služby :
Súčasťou penzionu je parkovisko. Lyžiareň + sušiareň. Neďaleko je vlaková stanica, autobusová zastávka, potraviny a reštaurácie. Spoločenská miestnosť, plne vybavená kuchyňa a kuchynka s chladničkou, varnou kanvicou, el.sporák sú Vám plne k dispozícii.

Dovolenka Jeseníky Penzion Pomněnka - Nezabúdka Lipová lázně aktivity :
Zimné aktivity - Areál Miroslav ponúka večerné lyžovanie, umelé zasnežovanie, značené bežkárské trasy. V blízkosti lyžiarske vleky. Kúpeľný vrch - Areálek je vhodný najmä pre rodičov s deťmi a lyžiarske výcviky. Ramzová - sedačková lanovka, Petríkov a ďalšie.
Letné aktivity - Okolie Jeseníka a Rychlebských hôr možno využiť pre turistiku a cykloturistiku. Tenisové kurty v Lipové. V okolí jaskyne na Pomezí a Špičáku. Squash, bowling, kryté kúpalisko, masáže posilňovňa, atď. kino, divadlo v Jeseníku. Múzeum hornín a drahokamov - Vodná tvrz v Jeseníku. Tanečné večery so živou hudbou v Lipové kúpeľoch, Koliba - Borovník u Jeseníku. Vinárne, reštaurácie, diskotéka Viola, reštaurácia a diskotéka Zlaté kapradí.

Liečebné procedúry - Ak sa chcete na dovolenke venovať aj svojmu zdraviu, môžete využiť ponuky programov neďalekých kúpeľov Jeseník. Krytý bazén s masážnymi prúdmi s možnosťou zakúpenia liečebných procedúr. Minigolf, Kolonáda s krásnym výhľadom na Jeseník. V lete tenisové kurty. V zime klzisko. Múzeum V. Priessnitza. Tanečné večery v hradnej kaviarni.
Penzion Lipova-lazne Pomnenka - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Lipova-lazne Pomnenka - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Lipova-lazne Pomnenka - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Lipova-lazne Pomnenka - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Lipova-lazne Pomnenka - Izby s vlastnou toaletou